KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14088081
nr 1408 8081
Ana Wilhelmson-Lagerman
(1907-1988), Sverige
Oljemålning, Monogramsignerad, -52. Olja på duk, 64x80cm, yttermått inklusive ram: 79x95cm
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 19 juli 2021
kl 19:31:03
19/7 19:26:03
Ana Wilhelmson-Lagerman
Läs mer om Ana Wilhelmson-Lagerman